Twoje Newsy ze świata Tibi!

Silniki, Narzędzia, Mapy, Skrypty i wiele wiele więcej...

Ogłoszenie

Jeśli nie możesz założyć konta a masz Mozille wejdź w "Narzędzia", "Wyczyść prywatne dane", i zaznacz "ciasteczka" i "Wyczyść prywatne dane". Na 99% była to tego wina. Przepraszamy

#1 2009-09-27 15:30:24

żulinho

Początkujący

Zarejestrowany: 2009-09-27
Posty: 2
Punktów :   

Wywiad z MDW

Może najpierw się nam przestawisz? Wiek, imię? Gdzie mieszkasz?

Cześć. Mam na imię Mateusz, 22 lata i pochodzę z Warszawy.

Pare słów o Twojej postaci?

Level 267, magic level 81, skille są mało ważne a, i fishingu mam 47.

Mateusz Dragon Wielki jest Twoją pierwszą postacią?

Tak.

Ile nim grasz?

Akurat w styczniu mijają 2 lata.

To chyba mało czasu by osiągnąć aż taki level, uważasz się za power gamera?

Nie przeginam w byciu online
, przeważnie czas w Tibii spędzam na expieniu, a expie systematycznie więc chyba stąd ten level.

Wielu graczy ciekawi, jak i gdzie expisz?

W chwili obecnej expie sam z sd’kami na Goromie, zabijając Demony.

Mówiąc szczerze, masz bardzo kontrowersyjny nick, dlaczego wybrałeś właśnie taki?

Takie natchnienie mnie naszło jak zakładałem postać…

Więc świat Harmonia też przypadkowy?

Wszystko było pod namową kogoś, nie miałem pojęcia o grze
kiedy zakładałem postać.

Nie nudzisz się na Harmonii? To świat non pvp… nie denerwuje Cie czasami to, że nie możesz kogoś zaatakować?

Jest pare osób, które bym chętnie ubił, ale jestem świadom tego gdzie gram i nie myśle o tym.

Jakbyś mógł teraz przenieść swoją postać na świat pvp, zrobiłbyś to?

Nie. Tutaj mam już sporo kumpli, i w miare dobrze mi się gra, a poza tym na światach pvp gra za mało osób.

Właśnie… gildia Ruthless. Może coś o niej opowiesz?

Jest to gildia głównie powstała z członków gildii Moonblades na Harmonii. Później większość przeniosła się na Refugię, a część została tutaj + doszło jeszcze kilku sprawdzonych kumpli.

Tibia to słaba gra pod względem grafiki i efektów, co Cię wciągnęło do niej kiedyś i co Cie przyciąga do niej Teraz?

Nie mam porównania do innych podobnych gier bo nigdy nie grałem, po prostu wciągnęła mnie na początku i tak już zostało.

Jak myślisz, czy ta gra zmierza w dobrym kierunku? Częste update’y, co raz więcej nowych rzeczy…

Tak, są jakieś zmiany - ale nie te potrzebne. Najgorszy jest spadek cen przedmiotów i muszą coś z tym zrobić.

Jeśli jesteśmy juz przy updatach, jak oceniasz ostatni świąteczny update? Co Ci się w nim najbardziej podoba?

To co mi się najbardziej podoba naprawdę ciężko powiedzieć, chyba same wykonanie PoI Questa, chociaż nagroda też nie najlepsza…

Co wziąłeś?

Arcane Staff, oczywiście dla magów nie jest przewidziana konkretna nagroda

A jak z nowym wyglądem Tibia.com? Ładniejszy? Brzydszy?

Jak dla mnie, małe znaczenie ma wygląd
Tibia.com. Do tamtego się przyzwyczaiłem i ta zmiana mi się nie podoba.

Jaka rzecz w Tibii Cię najbardziej denerwuje?

Brak szybkiej
możliwości sprzedaży wszystkich itemów.

Można wywnioskować, że dużo lootujesz. Ile średnio wydajesz kasy na expienie, i ile przy tym zarabiasz?

Zrobienie levela kosztuje mnie około 1300k, można powiedzieć, że zarabiam teoretycznie bo sprzedać coś to naprawdę wielka sztuka.

Twoje ulubione miasto w Tibii? Gdzie spędzasz najwięcej czasu?

Tu gdzie mam domek - Venore.

Walczyłeś już z jakimś z bossów? Morgaroth? Orshabaal? A może Ferumbras?

Niestety na Harmonii nie były nam dane.

Posiadasz jakieś rzadkie przedmioty, którymi możesz się szczególnie pochwalić?

Mam m.in. Pharao Sword, Crystal Mace, Phoenix Shield, Twin Axe, przedmioty z PoI Questa, annihilation teddy bear.

Niestety teraz większość rare-itemów staje się zwykłymi rzeczami dostepnymi dla większości osób… aż się boję co będzie w następnym update.

Nie żałujesz tego, że nie jesteś sorcem?

Czasami, ale teraz sorcem to nie jest sztuka expić. Przed druidem stoją większe wyzwania, szczególnie sorcem na non-pvp jest zbyt łatwo.

Więc jak się czujesz będąc najlepszym druidem w Tibii?

Dla mnie to nie ma znaczenia, po prostu expie. A to, że inni robią tego expa troche mniej to nie mój problem.

Dobre wytłumaczenie. Masz jakiś cel w grze? Czy będziesz tak expił całe życie? ;>

Expie póki sprawia mi to przyjemność, nie wiem jak dalej będzie… myślę, że w następnym update dodadzą coś dla high leveli.

Przejdźmy w sprawy rl. Czym się zajmujesz?

Jestem jeszcze studentem.

Jaki profil?

Informatyka.

W twojej okolicy dużo osób gra w Tibie? Może zaczęli grać biorąc przykład z Ciebie?

Ja nikogo nie zachęcam do tej gry, chociaż sporo osób się za mnie podaje - to może dlatego.

To wszystko - dzięki za wywiad. Masz prawo pozdrowić parę osób.

Więc pozdrowienia dla: Caldo Cavallo, Sorcerer of the dark age, osób, które znam od początku mojej przygody z Tibią oraz mojej gildii Ruthless.

Offline

 
Zgodnie z prawem Rzeczpospolitej Polski z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim oraz prawach pokrewnych forum jest własnością społeczną oraz podlega ochronie praw autorskich. Administrator oraz ModTeam nie ponosi odpowiedzialności za treści użytkowników zamieszczone publicznie. Wartości prawa autorskiego nie są poddane ochroną !

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zolzy.pun.pl www.skfesta.pun.pl www.shitpower.pun.pl www.rolnictwo2009.pun.pl www.gesz.pun.pl